• Абонентський відділ: 0 800 20 20 10 (передзвонюємо)

  • Технічна підтримка: 0 800 20 10 30 (передзвонюємо)

ОТТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Телебачення ОТТ від TRINITY TV — це рейтингові українські та зарубіжні телеканали на будь-який, навіть найвимогливіший, смак!

Тарифи Телебачення:

Базовий

Стандарт

Максимум

ANDROID СМАРТФОН

Саме чудова властивість TRINITY-TV - телебачення в кишені! І не тільки ТБ ... З тобою завжди добірка новітніх фільмів і передач. Телебачення для смартфонів - це ідеальне рішення для активних людей. У парку, кафе і транспорті - досить доступу в інтернет. Качай додаток TRINITY-TV з Play-Market, пройдіть активацію згідно твого тарифного плану і нехай розваги завжди будуть у тебе під рукою..


ВСТАНОВИТИ

ANDROID ПЛАНШЕТ

Бажаєте перетворити планшет в Ваш маленький телевізор? Це вірне рішення! Використовуйте властивості свого планшета на 100%! Встановіть додаток TRINITY-TV і дивіться самі рейтингові канали, фільми та популярні передачі. Це все, що Вам потрібно для боротьби з нудьгою! Качайте додаток TRINITY-TV з Play-Market, пройдіть активацію згідно твого тарифного плану і почни насолоджуватися захоплюючим контентом!


ВСТАНОВИТИ

КОМПЬʼЮТЕР

Найпоширеніший пристрій на якому користуються додатком TRINITY-TV - це комп'ютер! До Ваших послуг сервіс, в якому Ви отримаєте найбільш рейтингові канали ТВ. Безумовно, на комп'ютері Ви можете знайти в інтернеті все, що завгодно ... Але тільки в нашому сервісі зібрано найкраще! Скачайте додаток на свій комп'ютер і залиште постійні пошуки.


ВСТАНОВИТИ

ТЕЛЕВІЗОР

Не секрет, що активація сервісу TRINITY-TV на сьогоднішній день найпростіша з існуючих! Зайдіть в бібліотеку додатків на своєму телевізорі, знайдіть та встановіть програму TRINITY TV на свій телевізор. Потім відкрийте додаток і найскладніша частина вже позаду! Пройдіть активацію згідно твого тарифного плану і насолоджуйтеся сервісом TRINITY!


ВСТАНОВИТИ

ПРИСТАВКА

Якщо Ваш телевізор не має функцію СМАРТ - не біда! Сервіс TRINITY-TV може працювати де завгодно! За допомогою мультимедійної приставки Ви можете перетворити будь-який телевізор в найсучасніший пристрій. Процес цього перетворення нескладний - виберіть приставку, яку Ви маєте в наявності і дотримуйтесь інструкцій! Якщо у Вас немає приставки - Ви можете придбати її в нас.


ВСТАНОВИТИ

Якщо Ви бажаєте підключитися до мережі INTERNET то зв'яжіться з нами за телефонами:
0 800 20 20 10 та 0 800 20 10 30