• Абонентський відділ: 0 800 20 20 10 (передзвонюємо)

  • Технічна підтримка: 0 800 20 10 30 (передзвонюємо)

ОТТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ

Компанія «Вінер Телеком» відкриває новий телевізійний сервіс ОТТ телебачення - youtv.

ОТТ ТБ – youtv

Компанія «Вінер Телеком» відкриває новий телевізійний сервіс ОТТ телебачення - youtv. Це зручний перегляд улюблених телеканалів на будь-яких пристроях і у будь-якому місці за умови доступу до мережі Інтернет. З новим сервісом кожен абонент отримує:
- Можливість перегляду на Android та iOS смартфонах та планшетах;
- Рейтингові та популярні телеканали;
- Максимально зручний інтерфейс та навігація, швидке переключення телеканалів;
Підключайтесь до телебачення, яке завжди з вами!


Android та iOS смартфони і планшети

Телебачення, що завжди онлайн – це вже приємна реальність! В дорозі, на дачі, у відрядженні – улюблені програми, шоу, фільми, спортивні змагання завжди у Вашому смартфоні чи планшеті, якщо Ви користуєтесь додатком youtv! Завантаження з Google Play для Android OS чи з AppStore для iOS займає всього кілька хвилин, а задоволення від користування та мобільного перегляду у будь-якому місці у будь-який час триває постійно! Для користування варто лише завантажити додаток, зареєструватись, обрати пакет телеканалів за власними вподобаннями та насолоджуватись переглядами!


ВСТАНОВИТИ ANDROID ВСТАНОВИТИ IOS

Телевізор

Для усіх, хто полюбляє традиційний спосіб перегляду телеканалів на телевізорах, youtv забезпечує телевізійну версію додатку – Android TV. Ця версія доступна для сучасних Smart телевізорів із можливістю завантажень із Google Play та звичайних телевізорів із використанням мультимедійних STB приставок. Для завантаження на телевізори із функцією Smart варто зайти у бібліотеку Google Play та завантажити додаток Android TV. При роботі із приставками зайдіть в налаштування та відкрийте чи завантажте цей додаток із бібліотеки. Після завантаження зареєструйтесь, якщо у Вас немає створеного акаунта на мобільному пристрої. Якщо Ви попередньо вже реєструвались смартфоні чи планшеті, Ви можете використовувати вже існуючий акаунт. Зайдіть у додаток, оберіть пакет і насолоджуйтесь зручним переглядом та надзвичайно простою навігацією.


ВСТАНОВИТИ ANDROID TV

Комп’ютер

Для користувачів, що звикли працювати з комп’ютером та переглядати відео, новини, фільми з Інтернету, youtv дарує web-версію, у якій нічого не потрібно завантажувати. Достатньо перейти за посиланням.


ПОСИЛАННЯ

YOUTV

Яку б версію Ви не обрали, вже дуже швидко Ви оціните можливість використання передплаченого пакету відразу на кількох пристроях, можливість не пропускати важливих подій та/чи фільмів, можливість швидко і автономно сплачувати обраний пакет, а найголовніше – зручний, багатофункціональний та простий користувацький інтерфейс. ОТТ телебачення від youtv змінює парадигму звичайного телебачення та відкриває нові можливості перегляду у будь-якому місці, у будь-який час та з будь-якого пристрою! Підключайтесь вже сьогодні та на власному досвіді відчуйте усі перераховані переваги!


СПИСОК КАНАЛІВ

1+1 2+2 Телеканал новостей 24 ATR CNL Україна DuckTV English Club Enter-фiльм Fashion TV ICTV Maxxi-TV Music Box UA NewsOne OTV 8 КАНАЛ ОЦЕ Бигуди RTVi EU.Music Sony Channel Sony Sci-Fi Sony Turbo Travel+Adventure XSport ZeeTV ZIK Zoom Беларусь 24 Детский мир / Телеклуб Еврокино Интер К1 К2 Киев Киномикс КРТ UA:КУЛЬТУРА М1 М2 Малятко TV Мега Надія НЛО-ТВ Новый канал НТН Перший автомобiльний Перший дiловий UA:Перший / ТРК "Эра" Пиксель TV ПлюсПлюс Рада Сонце Спорт 1 Спорт 2 СТБ TV XXI ТЕТ Прямой Україна Унiан Черноморская ТРК ЕКО ТВ Глас Винтаж Перший Західний History LALE HDFashion & Lifestyle 112 Україна Armenia 1 nuart Еспресо TV Трофей FIGHTBOX HD Всі новини DOCUBOX HD FAST&FUNBOX HD FASHIONBOX FILMBOX ARTHOUSE FILMBOX 360 TUNEBOX ПравдаТУТ Индиго #НАШЕ HD NewsNetwork RTi Milady Television Мужское кино Дача ID Fashion MostVideo Телевсесвіт Южная волна HD EROX #ЕТНО HD #НАШЕ MUSIC HD Терра Квартал ТВ Наука Фауна Эпоха Настоящее Время Kino Polska International Bambarbia Bolt Kino Polska Muzyka International В гостях у сказки Караван TV Sport 1 Baltic KINO1 Sport 2 Baltic GAMETOON BOX Малыш SEA TV Niki Junior Niki Kids Обоз TV #НАШ КАНАЛ HD Натали UA:РІВНЕ Silence TV

Якщо Ви бажаєте підключитися до мережі INTERNET то зв'яжіться з нами за телефонами:
0 800 20 20 10 та 0 800 20 10 30